Ürünlerimiz bugünün ve geleceğin yazılımlarıdır!

Küreselleşen ve değişen dünya koşullarına uyum sağlayabilmek ve yeni koşulları avantaja dönüştürebilmek için rekabetçi, esnek, dinamik ve yeniliklere açık olmak anlayışının gerekliliği ortadadır. Bu ortamda geçmiş yılların teknolojisi ile çalışmanın ve bunda ısrar etmenin işletmelerimizi ileriye götüremeyeceği görülmektedir. İşletmelerimizin artık klasik, statik ve dönemi geçmiş programları bırakarak yönünü ileriye her zaman daha ileriye çevirmeleri gerekmektedir.

3000+

Firma

10000+

Kullanıcı

100+

Proje

Türev Yazılım size özel çözümler sunar.

Misyonumuz
Etkin ekip çalışmasıyla Müşterilerimize, Çalışanlarımıza ve Topluma kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırarak ürünlerimiz, çözümlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmaktır.
Vizyonumuz
Türkiye’de Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) “İşleyişlerini Çözümleme” konusunda standart ve beklentileri aşan, kalite ve güveni temsil eden lider kurumsal bir yazılım markası olmak.
Kalite Politikamız
Müşterilerimizin kusursuz memnuniyetini ekip ruhuna sahip nitelikli iş gücümüzle, hizmette süratimizle, sürekli iyileşme çalışmalarımızla, en mükemmel hizmeti sunma anlayışımızla, yaratıcı, yenilikçi ve geliştirici kadromuzla, sektörde marka olma çabamızla; Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, anlatan, eğiten, sorulara ciddi ve doğru cevağlar veren, sorunlara çözüm olan, toplum değer ve prensiplerine sahip çıkan, tercih sebebi olan, öneri ve eleştiriye açık bir yazılım şirketi olarak sağlamaktır.
Türev Yazılım TUBİDER Üyesidir!
Bilişim sektörünün mesleki ahlak kurallarına uygun bir şekilde faaliyet gösteren şirketimiz, Bilişim sektörü derneği TÜBİDER üyesidir.
Türev Yazılım Donanım Elektronik Eğitim Danışmanlık Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Adresimiz: Cevizlidere Mh. Ceyhun Atuf Kansu Cd. Aras Plaza No:153/24 ÇANKAYA / ANKARA

Eposta: info@turevyazilim.com.tr

Kep Adresimiz: turevyazilim@hs01.kep.tr

Telefon: 444 20 75

Vergi Dairemiz : Başkent

Vergi Numaramız : 8750284653

Ticaret Sicil No: 188797

Mersis No: 0875028465300019

Meslek Odası: ATO