Ucuz Taksitli Satış Programı

Ucuz Taksitli Satış Programı

Satış işlemlerini taksitle gerçekleştiren işletmelerin ödemelerin yapılması sürecini kontrol etme ve takip altında tutmaları zor olabiliyor. Excel gibi ofis araçları takip sürecinde gereken kolaylığı sağlamadığı gibi, hata yapılması olasılığını da artıyor. Müşteri takibinin hızlı bir şekilde yapılması ve taksitlendirmelerin kontrol edilmesi için geliştirilen taksitli satış programları işletmelere bu açıdan önemli bir çözüm sunuyor. Stoklu ya da stoksuz taksitlendirme, fatura basımı, senet basımı gibi işlemleri yapabilen taksitli satış programı işletmelerin taksitli satışlarda yaşadığı zorlukları ortadan kaldırıyor. Taksitle satış yapan küçük ve orta ölçekli şirketler ucuz taksitli satış programı kullanarak yüksek maliyetlere gerek kalmadan kolay ve pratik bir sisteme geçiş yapabiliyor.

Taksitli Satış Programı ile Yapılabilecekler

Taksitli satış programı, müşterilerin taksitle satın aldığı ürünler ile ilgili bilgi ve ödemelerin kolayca kontrol edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Taksitli satış oranı yüksek olan firmalarda ödemelerin sorunsuz şekilde takip edilmesi açısından büyük yarar sağlayan programlar ile ödeme takibi işlemleri çok daha kısa sürede yapılabiliyor. Cari kayıt oluşturma, cari bilgileri girme ve kara liste kaydı tutma gibi özellikler sunabilen taksitli satış programlarının özellikleri işletmelerin ihtiyaçlarına göre şekillendirilebiliyor. 

Taksitli Satış Programı Kullanımı

Sade bir arayüze sahip olan taksitli satış programları, müşteri alacak-borç ilişkilerini takip etmeyi kolaylaştırıyor. Hızlı bir şekilde raporlama ve filtreleme yapabilmek isteyen küçük ve orta ölçekli firmalar kolay kullanıma sahip ve ucuz taksitli satış programları ile cari hesap süreçlerinde yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırıyor.